Home
»
Profielen
»
Brugdek planken en liggers
» Composiet Plank 256x40

Composiet Plank 256x40

Plank 256x40 mm wordt voornamelijk als dek toegepast bij voetgangersbruggen en bij stijgers en is geschikt voor een onderhoudsvoertuig van 5 ton. Dit is onze nieuwste plank en we produceren hem ondermeer in een bruine kleur.

Deze plank is voorzien van DIBt-certificaat (Z-10.9-655) en tevens getest cf. bouwbesluit.

Materiaal opbouw:

ca. 60 % (gewichtsprocenten) glasvezel, unidirectionaal en continu-matten; en
ca. 40% (gewichtsprocenten) polyesterharsmix.

De planken worden geproduceerd inclusief een scheurweefsel waardoor de slijtlaag makkelijker aan te brengen is. Optioneel kunnen de planken worden voorzien van een slijtlaag of antislip. Slijtlagen kunnen in diverse kleuren en korrelgroottes (van 0,7 tot 3 mm) door ons worden aangebracht. Deze slijtlaag heeft TÜV-keurmerk en voldoet aan Antislipklasse R12 en R13. Ook kunnen de planken optioneel worden voorzien van een afwerkrand.

De planken zijn uit voorraad leverbaar. We hebben diverse lengtes (5, 6 en 7 meter) op voorraad waardoor zaagverliezen tot een minimum worden beperkt. Ook is bij voldoende aantallen productie op maat mogelijk.

Belasting - gelijkmatig verdeelde belasting per m²

L/Overspanning (mm)5007501000125015002000
200Doorbuiging (mm)2,53,85,06,37,510,0
Belasting (kN)172,371,430,115,48,93,8
250Doorbuiging (mm)2,03,04,05,06,08,0
Belasting (kN)172,357,124,112,37,13,0
400Doorbuiging (mm)1,31,92,53,13,85,0
Belasting (kN)120,435,715,17,74,51,9
MaximaalToelaabare belasting (kN)172,3114,986,268,957,443,1

Technische specificaties

Breedte256 mm
Hoogte40 mm
Uiterste vezelafstand22,8 mm
Traagheidsmoment 1x4716905 mm⁴
Weerstandsmoment31470,8 mm³
Gewicht22,5 kg/m²

Mechanische eigenschappen

Elasticiteitsmodulus - axiaal
Elasticiteitsmodulus - transversaal
Treksterkte - axiaal
Treksterkte - transveraal
Gatsterkte - axiaal
Gatsterkte - transveraal
Buigsterkte - axiaal
Buigsterkte - transveraal
Interlaminaire afschuifsterkte - axiaal

Fysische eigenschappen

Dichtheid1800 kg/m³
Barcolhardheid50 Barcol
Waterabsorptie0,7 % (gewichtsprocenten)
Lineaire uitzettingscoëfficiënt10-16x10⁻⁶ m/m/C

Contact

Indien u meer informatie wenst of een offerte wilt aanvragen, kunt u contact met ons opnemen.

Terug naar boven